Священнослужитель привітав колектив і вихованців закладу для глухих

30 ноября 2016 г.
29 листопада відбулись урочистості, присвячені 120-тiй рiчницi заснування Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.

З благословення Високопреосвященнiшого Онуфрiя, митрополита Харкiвського i Богодухiвського на святi був присутнiй священник Свято-Усiкновенського храму прот. Андрiй Несвiтайло, що духовно опікує глухих дiтей. З нагоди славного ювілею за стараннi труди на благо народу Божого директор Надія Середенко та педагогічно-виховательський колектив iнтернату нагородженi благословенною грамотою Правлячого Архієрея.

Iсторiя цього закладу бере початок з 28 листопада 1896 року, коли при Пантелеймонiвськiй церквi мiста Xаркова за iнiцiaтиви священника Василя Вєтухова було засновано училище для глухих.
Опубликована: 30 ноября 2016 г.

Протоієрей Андрей Юрьевич Несвитайло