У Свято-Покровському чоловічому монастирі здійснився молебен святому праведному Петру Калнишевському

13 ноября 2019 г.
13 жовтня 2019 року, в день пам'яті останнього отамана Запорізької Січі, святого праведного Петра Калнишевського, в Свято-Іоано-Богословському храмі резиденції Харківських архієреїв на території Свято-Покровського чоловічого монастиря Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський очолив молебень в співслужінні кліриків Харківської єпархії, котрі несуть послух при Відділі у справах козацтва Харківської єпархії.

В молебні приймали участь ректор І. Ф. Прокопенко, викладачі та студенти Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, керівники Академії воєнно-історичних наук та козацтва, науковці Харківського Науково-дослідного інституту козацтва, керівники Міжнародної Антинаркотичної Асоціації у м. Харкові, члени громадської організації "Рада ветеранів СБУ", отамани козацьких громадських організацій міста та області, діячі культури та мистецтва, громадські діячі.

Після молитовного славлення угодника Божого святого праведного атамана козака Петра Калнишевшського хором Харківської духовної семінарії, Високопреосвященніший Владика звернувся до присутніх з вітальним Архіпастирським словом, та вручив почесні грамоти Харківської єпархії тим з присутніх, які прийняли участь у підготовці Покровського концерту, та проведенні Міжнародної конференції присвяченій 220-річчю Харківської єпархії.

Житіє святого праведного Петра Калнишевського — останнього кошового отамана Запорізької Січі.
Опубликована: 13 ноября 2019 г.

Відділ по справам козацтва