Священнослужитель єпархії передав хліб у Харківську міську лукарню №3

14 марта 2022 г.
14 березня, з благословення Високопреосвященнішого Онуфрія митрополита Харківського і Богодухівського голова відділу у справах козацтва Харківської єпархії прот. Сергій Скубченко разом з кошовим отаманом Асоціації козачих організацій Слобожанщини генерал-лейтенантом Болотовим Ігорем Юрійовичем згідно прохання директора міської поліклініки №3 Харківської міської ради відвезли лікарям монастирський хліб.

В стінах поліклініки було зачитано молитву яку благословив творити у всіх храмах Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій Митрополит Київський і всієї України про мир в Україні, а також надана духовно-психологічна допомога за потребою, лікарям та людям які знаходяться на території поліклініки.
Опубликована: 14 марта 2022 г.

Єпархія сьогодні