Клірик єпархії передав гуманітарну допомогу Харківській обласній клінічній травматологічній лікарні на Салтівці

16 марта 2022 г.
15 березня, по благословенню Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського и Богодухівського, відділ у справах козацтва Харківської єпархії разом з волонтерським відділом Харківської єпархії прийняли участь у спільній з ТМ «Миронівський Хлібопродукт» волонтерській справі.

За підтримки генерального директора Косюка Юрія Анатолійовича голова козацького єпархіального відділу та кошовий отаманом «АКОС» Болотов І.Ю. передали Харківській обласній клінічній травматологічній лікарні на Салтівці гуманітарну допомогу у вигляді м’ясопродуктів.

Також волонтерським єпархіальним відділом лікарям було передано свіжоспечений монастирський хліб.

Цього ж дня, Харківським медичним інститутом радіології і онкології, у Свято-Покровський чоловічий монастир було передано продукти харчування на потреби біженців які перебувають під опікою святої обителі ховаючись від обстрілів. Усі хто користується наданою допомогою висловлюють щирі слова подяки керівництву інституту.
Опубликована: 16 марта 2022 г.

Єпархія сьогодні