Єпархія передала гуманітарну допомогу до найбільш постраждалих районів Харкова

18 апреля 2022 г.
18 квітня у Великий Понеділок Страсної седмиці, по благословенню Високопреосвященнішого Онуфрія митрополита Харківського і Богодухівського до найбільш постраждалих районів Харкова було передано гуманітарну допомогу.

Голова відділу у справах козацтва Харківської єпархії прот. Сергій Скубченко разом з вихованцями Харківської духовної семінарії відвідали Обласну клінічну травматологічну лікарню Харківської обласної ради та передали від Владики лікарям та пацієнтам які знаходяться в лікарні м’ясні та рибні консервні вироби, крупи, хліб монастирської випічки.

Дітям які знаходяться на стаціонарі було передано печиво та солодощі.

Далі відбулася зустріч з лікарями-волонтерами учасниками медійного волонтерського проекту допомоги молодим матерям та вагітним жінкам – «Матінка».

Для молодих мам було передано допомогу у вигляді дитячого харчування, дитячих підгузників та засобів гігієни.

Далі гуманітарну допомогу відвезли до будинку на Салтівському шосе, який постраждав під час обстрілів. Значну кількість продуктів о. Сергій передав сусідці Олені Юріївні яка опікується літніми людьми, котрі не спроможні самостійно піднятися з ліжка. Усі продукти будуть рознесені мешканцям будинку які не покинули свої оселі. Людям було передано їжу, монастирський хліб, муку, засоби гігієни, та йод.

Після чого, гуманітарну підтримку було відвезене до міської поліклініки № 3 Харківської міської ради. Для лікарів котрі всі дні війни продовжують мужньо нести свій лікарський обов’язок передали консерви, засоби гігієни та йод.

В стінах Духовної семінарії на потреби лікарні директору поліклініки передали теплі ковдри.

На останок, було відвідано один з найпостраждаліших мікрорайонів міста – Горизонт. Людям була передана така ж допомога як і мешканцям Салтівки.
Опубликована: 18 апреля 2022 г.

Єпархія сьогодні