Представники єпархії взяли участь в Всеукраїнській конференції голів і представників відділів єпархій по роботі з молоддю

11 августа 2022 г.
10 серпня 2022 року у храмі на честь Собору святих славних і всехвальних 12 апостолів м. Київ відбулась Всеукраїнська конференція голів і представників відділів по роботі з молоддю. З благословення керуючого Харківською єпархією Української Православної Церкви, митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія від Харківської єпархії прийняли участь протоієрей Федор Воскобойніков, Ієрей Анатолій Мартинюк та ієрей Максим Чалий.
Перед початком конференції учасники форуму молились у храмі. Молебень звершив архієпископ Новосанжарський Веніамін.

На конференції учасники почули лекції архієпископа Новосанжарського Веніаміна, протоієрея Николая Данилевича, архімандрита Іоасафа (Перетятко) та інших.

На форумі було розглянуті різноманітні питання, які пов’язані з теперішнім життям УПЦ, роботою з молоддю та вирішенням нагальних проблем приходу.
Вкінці конференції архієпископ Обухівський Іона звернувся зі словом та подякував усім організаторам.
Опубликована: 11 августа 2022 г.

Відділ у справах сімї