Престольные свято у Свято-Миколаївському храмі села Крисине Харківської області

12 августа 2022 г.
11 серпня 2022 року у день пам’яті різдва святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських святкує престольне свято Свято-Миколаївський храм села Крисине, Богодухівського району, Харківської області.

Божественну літургію очолив благочинний IX округу Харківської єпархії, настоятель Свято-Духівського храму міста Богодухів протоієрей Стефан Бугір в сослужінні настоятеля храму ієромонаха Даниїла (Гаврилина), духовенства Харківської і Сумської єпархії.

За богослужінням були піднесені молитви про мир на нашій українській землі та позбавлення від ворога.

Після Літургії священнослужителі звершили чин славлення, хресний хід навколо храму та вклонились іконі святого святителя і чудотворця Миколая, Архієпископа Мир Лікійських. Отець Стефан привітав від імені керуючого Харківською єпархією, митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія паству зі святом.
Опубликована: 12 августа 2022 г.

Николаевский молитовний дім, с. Крысино
Ієромонах Даниил (Даниил Дмитриевич) Гаврилин