Актовий день в Харківській духовній семінарії

10 октября 2022 г.
10 жовтня 2022 року на теріторії Свято-Покровського чоловічого монастиря в актовій залі архієрейської резиденції відбулися урочистості з приводу ювілею Харківської духовної семінарії. На початку було зачитано привітання із престольним святом Харківській духовній школі від Учбового комітету Української Православної Церкви та інших духовних навчальних закладів нашої церкви.

Потім ієрей Димитрій Тарасов зробив доповідь на тему «Священномученик Олександр (Петровський). До 30-річчя канонізації».

Ректор нашої Семінарії митрополит Онуфрій в своєму слові привітав усіх викладачів та вихованців зі святом апостола Іоанна Богослова, побажав добра та миру. Після чого владика-ректор вручив викладачам Семінарії церковні нагороди з нагоди Актового дня ХДС.

Урочистий акт завершився концертом у виконанні зведеного хору, який виконав світилен Іоанну Богослову під керівництвом заступника керівника Регентсько-співацького відділення Фесик Єлизавети Андріївни.

Після закінчення урочистого акту було зроблено спільну фотографію.
Опубликована: 10 октября 2022 г.

Духовна семінарія