Клірики єпархії взяли участь в пам'ятних заходах у річницю виведення військ з Афганістану

15 февраля 2023 г.
15 лютого 2023 року у свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія настоятель та клірик храму ікони Божої Матері "Стягнення загиблих" прийняли участь в заході, котре присвячене 34-й річниці виведення військ з Афганістану, а також до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам на вулиці Культури міста Харкова.

Після Літургії клірики єпархії взяли участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника воїнам, померлим у локальних війнах, та здійснили панахиду у храмі про покійних вождів та воїнів загиблих у війнах на інших землях.

За панахидою помолився мер міста Харкова Ігор Терехов, та воїни афганці.

Також з благословення керуючого Харківської єпархії у всіх храмах Харківської єпархії піднесли молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав, а також за живих учасників та членів їхніх родин й помолились за мир, та єдність українського народу.
Опубликована: 17 февраля 2023 г.

ікони Божої Матері Віднайдення загиблих типовий храм, Харків
Ієрей Александр Александрович Заика