У середу Світлої седмиці відбулася зустріч ікони Божої Матері та Благодатного вогню

21 апреля 2023 г.
19 квітня 2023 року, у середу Світлої седмиці у Свято-Покровському чоловічому монастирі міста Харкова, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та з благословення керуючого Харківською єпархією Української Православної Церкви митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія відбулася зустріч ікони Божої Матері з часткою ії омофору та Благодатного вогню.

Святині до Харківської єпархії було доставлено Синодальним відділом Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України 20 квітня 2023 року, після Божественної літургії святиня прослідувала далі за маршрутом Всеукраїнської хресної ходи у Свято-Духівський храм міста Богодухова Харківської області.

За богослужіннями молилися за мир в Україні.
Опубликована: 21 апреля 2023 г.

Покровський монастир, Харків
Єпархія сьогодні