З нагоди тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви митрополит Онуфрій прийняв участь в урочистому богослужінні

25 июня 2023 г.
25 червня 2023 року, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський прийняв участь у торжественному богослужінні з нагоди дня тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії.

Владика Онуфрій від імені духовенства та віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви поздоровив Блаженнішого Владику з днем Його небесного покровителя, побажав Йому кріпкого здоров'я, многих літ та кріпості у Першосвятительському служінні.
Опубликована: 25 июня 2023 г.