У Неділю 4-ту після Пятидесятниці митрополит Онуфрій звершил Літургію у Свято-Антоніївському храмі міста Харкова

02 июля 2023 г.
2 липня 2023 року, у Неділю 4-ту по Пятидесятниці, день пам'яті святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Францизського, Високопреосвяшенніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобного Антонія Великого міста Харкова.

На сугубій єктенії митрополит Онуфрій возніс молитву за мир в Україні.

За богослужінням Правлячий архіпастир висвятив у сан диякона випускника Харківської духовної семінарії читця Андрія Пахомова.

На запричастному стиху, проповідь на тему свята виголосив ключар Свято-Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова протоієрей Йосип Денькович.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій звернувся до священнослужетилів та прихожан з Архіпастирським словом.
Опубликована: 02 июля 2023 г.

Антония Великого типовий храм, г. Харьков
Протоієрей Евгений Иванович Легач