В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Преображенському храмі міста Харкова

19 августа 2023 г.
19 серпня 2023 року, в день двунадесятого свята Преображення Господа і Спасителя нашого Іісуса Христа, у 10-ту річницю
освяченння храму, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь Преображення Господнього міста Харкова.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика возніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий Архіпастир разом із духовенством Харківської єпархії очолив славління Господу нашому Іісусу Христу і освятив плоди нового збору.

У кінці Літургії митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Віктора Бурбелу, священнослужителів і віруючих з великим двунадесятим святом.

По закінченні Богослужіння Владика Онуфрій освятив приміщення недільної школи.
Опубликована: 19 августа 2023 г.

Преображенский типовий храм, г. Харьков
Протоієрей Виктор Любомирович Бурбела