У середу 12-ї седмиці після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь ікони Божої Матері

23 августа 2023 г.
23 серпня 2023 року, у середу 12-ї седмиці після П’ятидесятниці, в день 15-річчя з дня освячення храму, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Присно Діви Марії "Стягнення загиблих".

На сугубій єктенії Правлячий владика возніс молитву за мир в Україні.

Після отпусту Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму ієрея Олександра Заїку, духовенство і віруючих зі святом та призвав на всіх Боже благословіння.

Наприкінці Богослужіння Правлячий архіпастир разом із духовенстом звершив літію на могилі покійного настоятеля храму протоієрея Олександра Заїки.
Опубликована: 23 августа 2023 г.

ікони Божої Матері Віднайдення загиблих типовий храм, Харків
Ієрей Александр Александрович Заика