В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Успенському соборі міста Харкова

28 августа 2023 г.
28 серпня 2023 року, у двунатесятого свята Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському соборі міста Харкова.

На сугубій єктенії митрополит Онуфрій возніс молитву за мир в Україні.

За Богослужінням Правлячий владика звершив хіротонію у диякона іподиякона Михайла Войтенка.

Проповідь на тему свята виголосив перший клірик Свято-Усекновенського храму міста Харкова протоієрей Володимир Катречко.

Наприкінці Літургії владика Онуфрій разом із духовенством і віруючими возніс молитву до Божої Матері,звернувся із архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 28 августа 2023 г.

Успенський собор, Харків