У Неділю 13-ту після Пятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Вознесенському храмі міста Люботин, Харківської області

03 сентября 2023 г.
3 вересня 2023 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь Вознесіння Господнього у місті Люботин, Харківської області.

На початку Богослужіння Правлячий архіпастир освятив оновлений іконостас.

На сугубій єктенії митрополит Онуфрій возніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму ієрея Іоанна Сушняка, духовенство і віруючих з Недільним днем і преподав усім архіпастирське благословіння.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященніший владика Онуфрій удостоїв ктиторів храму церковних нагород і звершив заупокійну літію на могилі покійного настоятеля храму протоієрея Іоанна Зеленського.

Опубликована: 03 сентября 2023 г.

Вознесенский типовий храм, г. Люботин
Ієрей Иоанн Ярославович Сушняк