У суботу седмиці 15-ї після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив чин освячення храму на честь прп. Олександра Свірського м. Харкова

16 сентября 2023 г.
16 вересня 2023 року, у суботу седмиці 15-ї після П’ятидесятниці Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив чин великого освячення нижньго приділу храму святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мирлікійського на честь преподобного Олександра Свірського у селищі Жуковського міста Харкова.

Після чину освячення храму митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир возніс молитву за мир в Україні.

Після отпусту Високопреосвященніший владика Онуфрій звернувся до духовенства і віруючих з архіпастирським словом, привітав настоятеля храму на честь святителя і чудотворця Миколая протоієрея Олександра Семенця зі знаменною подією на честь освячення нижнього храму і призвав на усіх Боже благословіння.

Також будівники і ктитори святого храму із рук Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія отримали церковні нагороди.

В кінці Божественної літургії митрополит Онуфрій очоловив заупокійну літію на могилі приснопам'ятного настоятеля Свято-Миколаївського храму протоієрея Тарасія Войтенка.
Опубликована: 16 сентября 2023 г.

Николаевский типовий храм, Харьков
Протоієрей Александр Викторович Семенец