Клірик Харківської єпархії прийняв участь у щорічних зборах військового духовенства Української Православної Церкви

17 октября 2023 г.
17 жовтня 2023 року, настоятель храму Свято-Усікновенського храму міста Харкова протоієрей Володимир Катречко з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія прийняв участь у щорічних зборах військових священників Української Православної Церкви.

Перед початком щорічних зборів була звершена Божественна літургія в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі.

Богослужіння звершив голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Його Високопреосвященству співслужили клірики Браїлівської обителі, священники, керівники та представники єпархіальних військових відділів. За літургією молилась настоятелька обителі—ігуменя Антонія (Стеценко).

За богослужінням священники спільно піднесли свої молитви за перемогу над ворогом, за мир в Україні, за здоровʼя наших українських військових та за зцілення поранених.

Також під час заупокійної єктенії духовенство помолилось за усіх загиблих захисників та захисниць нашої Вітчизни.
Опубликована: 17 октября 2023 г.

Протоієрей Владимир Владимирович Катречко
Відділ по взаємодії з військовими та силовими організаціями