Митрополит Онуфрій очолив відспівування новопреставленного протоієрея Іоанна Лизана у храмі трьох святителів міста Харкова

30 октября 2023 г.
30 жовтня 2023 року, у понеділок Cедмиці 22-ї після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь святих великих святителів і учителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого міста Харкова.

На сугубій єктенії митрополит Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий архіпастир очолив відспівування почесного настоятеля храму трьох святителів новопреставленного протоієрея Іоанна Лизана.

У заупокійному богослужінні приймали участь Преосвященний Іоанн, єпископ Ізюмський і Куп'янський, духовенство Харківської та Ізюмської єпархії й вірні Української Православної Церкви.

Після розрішальної молитви Високопреосвященніший владика Онуфрій звернувся до духовенства й віруючих з архіпастирським словом.
Опубликована: 30 октября 2023 г.

Трьохсвятительський типовий храм, Харків
Протоієрей Иоанн Миронович Лизан