twitter.rss

У Неділю 24-у після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Духівському храмі міста Південне Харківської області

19 ноября 2023 г.
19 листопада 2023 року, у Неділю 24-у після П’ятидесятниці і 80-у річницю з початку будівництва храму, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у храмі на честь Пресвятого, Благого і Животворчого Духа у місті Південне Харківської області.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

За Божественною літургією Правлячий архіпастир рукоположив випускника Харківської духовної семінарії читця Миколу Бринчака у сан диякона.

Після відпусту митрополит Онуфрій звернувся до настоятеля храму ієрея Андрія Логінова, духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

За старанні труди на славу Святої Православної Церкви Правлячий митрополит Онуфрій удостоїв настоятеля, ктиторів, будівників та благодійників Свято-Духівського храму церковними нагородами.

Після Літургії митрополит Онуфрій разом із духовенстом очолив заупокійну літію на могилі покійного настоятеля храму протоієрея Сергія Чепеля.
Опубликована: 19 ноября 2023 г.
 
Свято-Духовский типовий храм, г. Пивденне  
Протоієрей Андрій Андрійович Логінов 
Митрополит Онуфрий  
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024