В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію в Архангело-Михайлівському храмі міста Харкова.

21 ноября 2023 г.
21 листопада 2023 року, у вівторок седмиці 25-ї після П’ятидесятниці, в день Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Архангелів Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафіїла, Ієгудиїла, Варахіїла та Єреміїла, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію в Свято-Архангело-Михайлівському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир, гідність та свободу України.

Після запричастного віршу проповідь на тему свята розповів клірик храму на честь святого священномученика Олександра (Петровського), архієпископа Харківського протоієрей Сергій Кіт.

Наприкінці богослужіння митрополит Онуфрій разом із священнослужителями очололив святкове славління Архістратигу Божому Михаїлу і всім Небесним Силам безплотним.

Завершуючи Божественну літургію Високопреосвященніший владика Онуфрій поздоровив настоятеля Архангело-Михайлівського храму протоієрея Віталія Кіта з престольним святом, звернувся до духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом, у якому побажав усім допомоги Божої по молитвах святих Архангелів і Ангелів та призвав на всіх Боже благословіння.
Опубликована: 21 ноября 2023 г.

Архангело-Михайловский типовий храм, г. Харьков
Протоієрей Виталий Михайлович Кит