Правлячий архіпастир прийняв участь у святкуванні річниці Архієрейської хіротонії Блаженнішого Митрополита Онуфрія

09 декабря 2023 г.
9 грудня, в день 33-ї річниці єпископської хіротонії Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський прийняв участь у святковому богослужінні у Пантелеймонівському жіночому монастирі м. Києва.

Після Божественної літургії митрополит Онуфрій від усієї повноти Харківської єпархії Української Православної Церкви привітав Предстоятеля Української Православної Церкви з річницею Архієрейської хіротонії та побажав допомоги Божої у Святительському несенні хреста у такий важкий час.
Опубликована: 09 декабря 2023 г.