В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Миколаївському храмі селища Жихор міста Харкова

19 декабря 2023 г.
19 грудня 2023 року, у вівторок седмиці 29-ї після П’ятидесятниці, день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі селища Жихор міста Харкова.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший митрополит Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правлячий архіпастир очолив святкове славління святителю і чудотворцю Миколаю.

Після Літургії Високопреосвященніший владика Онуфрій поздоровив настоятеля Свято-Миколаївському храму протоієрея Володимира Легезу, священнослужителів, парафіян і вірних Харківської єпархії Української Православної Церкви з престольним святом, побажав усім Божої допомоги та преподав усім архіпастирське благословіння.
Опубликована: 19 декабря 2023 г.

Миколаївський типовий храм, г. Харьков, пос. Жихарь
Протоієрей Владимир Богданович Легеза