Правлячий архіпастир відвідав Свято-Пантелеімонівський храм міста Харкова

20 декабря 2023 г.
19 грудня 2023 року, у вівторок седмиці 29-ї після П’ятидесятниці, день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський відвідав храм на честь святого великомученика і целителя Пантелеімона міста Харкова.

В цей день учні недільної школи при храмі прийняли участь у святковому концерті.

Правлячий архіпастир Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму, священнослужителів, парафіян і вірних Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом святого чудотворця Миколая, звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом.

Наприкінці, митрополит Онуфрій, в день святого чудотворця Миколая підніс святкові подарунки дітям.
Опубликована: 20 декабря 2023 г.

Протоієрей Дионисий Валерьевич Залога
Єпархія сьогодні