В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь святителя Василія Великого міста Харкова

14 января 2024 г.
14 січня 2024 року, в день свята обрізання Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа, неділю після Різдва Христового та перед Богоявленням, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської у храмі на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла міста Харкова.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший митрополит Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

На запричастному вірші насельник Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова ієромонах Даниїл (Гаврилін) зачитав Різдвяне послання митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія.

Після Причастя Святих Христових Таїн Правялчий архіпастир очолив святкове славління святителю Василю Великому.
Опубликована: 14 января 2024 г.

Петро-Павловский типовий храм, Харьков
Протоієрей Валентин Николаевич Ковальчук