В день свята Хрещення Господнього митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі ікони Богородиці Відрада і Утішення

19 января 2024 г.
19 січня 2024 року, у п’ятницю седмиці 33-ї після П’ятидесятниці, святе Богоявлення Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Відрада і Утішення міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Ігоря Кондратенка, духовенство і парафіян із Двунадесятим святом Хрещення Господнього і звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший владика Онуфрій очоловив чин Великого освячення води на джерелі у Саржиному Яру і освятив воду віруючим.
Опубликована: 19 января 2024 г.

ікони Божої Матері Відрада або Втіха типовий храм, Харків
Протоієрей Игорь Николаевич Кондратенко