У Неділю 35-ту після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Благовіщенському соборі міста Харкова

04 февраля 2024 г.
4 лютого 2024 року, у Неділю 35-ту після П’ятидесятниці, собор новомучеників і сповідників Церкви нашої, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

За Божественною літургією митрополит Онуфрій звершив хіротонію в сан пресвітера насельника Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова, студента Харківської духовної семінарії ієродиякона Іринея (Чистякова).

Проповідь на тему недільного дня розповів клірик Свято-Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова протоієрей Дмитро Довженко.
Опубликована: 04 февраля 2024 г.

Благовіщенський собор, Харків
Ієромонах Іриней (Дмитро) Олександрович Чистяков