У Неділю 36-ту після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Успенському соборі міста Харкова

11 февраля 2024 г.
11 лютого 2024 року, в Неділю 36-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у Свято-Успенському соборі міста Харкова.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший митрополит Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

За Літургією Правлячий архіпастир рукоположив у сан диякона викускника Харківської духовної семінарії Ігора Савєльєва.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій поздоровив ключаря Свято-Успенського собору протоієрея Олега Боровльова, духовенство і віруючих Харківської єпархії з недільним днем і звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Опубликована: 11 февраля 2024 г.

Успенський собор, Харків