В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь трьох святителів міста Харкова

12 февраля 2024 г.
12 лютого 2024 року, понеділок седмиці 37-ї після П’ятидесятниці, день пам'яті собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Iоанна Златоуста, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь трьох святителів міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій звершив святкове славління на честь трьох святителів.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший владика Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Олександра Кускова, духовенство і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з престольним святом, звернувся присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Після богослужіння владика Онуфрій звершив заупокійну літію за покійним настоятелем храму трьох святителів протоієрея Іоанна Лизана.
Опубликована: 12 февраля 2024 г.

Трьохсвятительський типовий храм, Харків
Протоієрей Александр Владимирович Кусков