В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь ікони Богородиці Віднайдення загиблих міста Харкова

18 февраля 2024 г.
18 лютого 2024 року, у Неділю 37-у після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії «Віднайдення загиблих» міста Харкова.

Перед початком богослужіння Високопреосвященніший владика Онуфрій поклав квіти до пам'ятника воїнам інтернаціоналістам.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій підніс молитву до Пресвятої та звернувся до духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом.

По закінченні Божественної літургії митрополит Онуфрій вшанував пам'ять покійного настоятеля храму протоієрея Олександра Заїки.
Опубликована: 18 февраля 2024 г.

ікони Божої Матері Віднайдення загиблих типовий храм, Харків