В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь Олексія чоловіка Божого міста Харкова

30 марта 2024 г.
30 березня 2024 року, в день престольного свята, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь преподобного Олексія чоловіка Божого
міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята розповів настоятель храму на честь Преображення Господнього міста Харкова протоієрей Віктор Бурбела.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій звернувся до настоятеля храму на честь преподобного Олексія, чоловіка Божого протоієрея Андрія Драненка, священнослужителів і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 30 марта 2024 г.

преподобного Алексия человека Божия храм, який будується, Харьков
Протоієрей Андрей Вячеславович Драненко