У пятницю 6-ї седмиці Великого посту митрополит Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Усекновенському храмі м. Харкова

26 апреля 2024 г.
26 квітня 2024 року, у п’ятницю 6-ї седмиці Великого посту, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів Григорія Двоєслова, папи Римського у Свято-Усікневенському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

На заупокійній єктенії Високопреосвященніший владика Онуфрій очолив заупокійну молитву за постраждалих у Чернобільській катастрофі.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій очолив заупокійну літію за спокилими настоятелями храму на честь Усікновіння пророка, предтечі та крестителя Господня Іоанна.
Опубликована: 26 апреля 2024 г.

Усекновенський типовий храм, Харків