В день святкування святителя Афанасія митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Благовіщенському соборі міста Харкова

15 мая 2024 г.
15 травня 2024 року, у середу Седмиці 2-ї після Пасхи, день пам'яті святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського і Харківського Чудотворця Високопреосвященніший Онуфрій звершив святкову Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

На запричастному вірші проповідь на тему свята провозгласив протоієрей Олег Оніщенко.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій очолив святкове славління біля мощей святителя Афанасія.

Наприкінці Божественної літургії Высокопреосвященнейший владика Онуфрій поздоровив духовенство і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 15 мая 2024 г.

Благовіщенський собор, Харків
Протоієрей Олег Николаевич Онищенко