В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь святих Жен-Мироносиць міста Харкова

19 мая 2024 г.
19 травня 2024 року, у Неділю 3-ю після Пасхи, Святих Жен-мироносиць, праведних Іосифа Аримафейського і Никодима, Високоеосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у храмі на честь святих Жен-Мироносиць міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

За Божественною літургією митрополит Онуфрій звершив хіротонію у диякона випускника Харківської духовної семінарії Денисюка Володимира.

Проповідь на тему свята розповів настоятель храму на честь преподобного Олексія, чоловіка Божого міста Харкова протоієрей Андрій Драненко.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив ключаря храму протоієрея Василя Іванчука, священнослужителів і прихожан Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом, звернувся до присутніх з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 19 мая 2024 г.

Протоієрей Василий Иосифович Иванчук
Протоієрей Андрей Вячеславович Драненко