twitter.rss

В день памяті святих священномучеників Слобідської землі митрополит Онуфрій очолив Літургію у Свято-Благовіщенському соборі міста Харкова

01 июня 2024 г.
1 червня 2024 року, у четвер 4-ї седмиці після Пасхи, день пам'яті святих священномучеників Константина (Дьякова), митрополита Київського, Онуфрія (Гагалюка), архієпископа Курського і Обоянського, першого єпископа Криворізького, Олександра (Петровського), архієпископа Харківського та всіх новомучеників Слобідського краю, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Запричасного віршу проповідь на тему свята виголосив настоятель Свято-Преображенського храму міста Харкова протоієрей Віктор Бурбела.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій й духовенство звершили славління святим новомученикам Слобідським.

Секретар Управління Харківської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Михайло Кіт від духовенства та віруючих Харківської єпархії поздоровив Правлячого архіпастира з днем його небесного покровителя.

Наприкінці богослужіння митрополит Онуфрій звернувся до священнослужителів та віруючих з архіпастирським словом та призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 01 июня 2024 г.
 
Благовіщенський собор, Харків 
Протоієрей Михаил Григорьевич Кит 
Протоієрей Виктор Любомирович Бурбела 
Митрополит Онуфрий  
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024