Для студентів Харківських вищих навчальних закладів напередодні Великого посту проведені лекції

22 марта 2013 г.
16 березня з благословення архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія для студентів Харківського університету культури, Харківського національного університету внутрішніх справ, напередодні Великого посту головою відділу по роботі з молоддю Харківської єпархії, настоятелем храму Різдва Христова, що в П’ятихатках м. Харкова, доктором богослов’я, протоієреєм Сергієм Скубченко проведена лекція на тему: «Великий піст в житті сучасної людини».

Після лекції в храмі Харківського національного університету внутрішніх справ був відслужений Водосвятний молебень з акафістом з нагоди святкування храмового свята на честь ікони Божої Матері «Державная». На даний час триває завершальний етап робіт з переобладнання лекційного залу у домовий храм, який знаходиться на етапі свого внутрішнього обладнання.

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Онуфрія кожного вівторка в храмі ХНУВС, настоятель Миколаївського храму м. Харкова (сел. Жихар), голова єпархіального відділу по зв'язках з військовими установами та формуваннями, протоієрей Володимир Катречко проводить молебень, говорить проповіді та відповідає на індивідуальні запитання курсантів та службовців особового складу ХНУВС.
Опубликована: 22 марта 2013 г.

Відділ у справах молоді й культури