У Харківській міській поліклініці №3 Харківської міської ради відбувся водосвятний молебень за мир в Україні

19 марта 2022 г.
18 березня, по благословенню Високопреосвященнішого Онуфрія митрополита Харківського та Богодухівського у Харківській міській поліклініці №3 Харківської міської ради відбувся водосвятний молебень за мир в Україні.

Всіх лікарів та працівників поліклініки було окроплено святою водою та прочитана молитва за Україну яку благословив звершувати у всіх храмах Української православної Церкви наш Предстоятель Блаженніший Онуфрій Митрополит Київський і всієї України.

По закінченні молебня голова відділу у справах козацтва Харківської єпархії прот. С. Скубченко звернувся до лікарів зі словами підтримки та разом з кошовим отаманом Асоціації козацьких організацій Слобожанщини Болотовим І.Ю. передали до поліклініки м’ясопродукти та хліб Свято-Покровського монастиря.
Опубликована: 19 марта 2022 г.

Відділ у справах сімї