29 апреля 2022 г.
29 квітня Харківську єпархію Української Православної Церкви відвідала делегація лікарів з США та Польщі. По благословенню Високопреосвященнішого Онуфрія митрополита Харківського і Богодухівського гостей супроводжував голова відділу у справах козацтва Харківської єпархії прот. С. Скубченко.
Під час візиту було проведено ряд зустрічей з керівництвом міських лікарень та обговорені питання у напрямку надання медичної гуманітарної допомоги з боку медичних представництв Америки та Європи до лікарень Харкова.

Також делегація приняла участь у волонтерській діяльності Харківської єпархії. Разом з єпархіальними волонтерами гості відвідали найпостраждаліші райони Північної Салтівки, побували у підвалах де переховуються люди котрі не побажали залишити свої будинки, відвідали зруйновані школи, зустрілися з дітьми які нарівні з дорослими виживають в непристосованих для життя умовах.

По благословенню Митрополита Онуфрія мешканцям Північної Салтівки було передано м’ясні консерви, хліб монастирської випічки, макаронні вироби та інші продукти харчування. В зв’язку тим, що люди нерідко перебувають у підвалах без світла, Владика передав їм на життєві потреби свічки та сірники.

В свою чергу гості також поспілкувалися з людьми та тему можливої евакуації матерів з дітьми до міст Польщі та Одеської області й роздали дітям солодощі.
Опубликована: 29 апреля 2022 г.

Відділ у справах сімї