Братія Покровського монастиря поклали квіти та звершили заупокійну літію у пам’ятника Григорія Сковороди

04 декабря 2022 г.
4 грудня 2022 року у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії намісник та братія Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія поклали квіти та звершили заупокійну літію у пам’ятника видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди в монастирському сквері міста Харкова.

Цими днями виповнюється 300 років із дня народження Григорія Савовича Сковороди. Він був мандрівним філософом, викладачем, поетом, байкарем і педагогом-новатором, і композитором який зробив значний внесок у східнослов’янську культуру. Зразком для богослов’я Григорій Сковорода вважав Александрійську школу. 1759 року Сковорода отримав запрошення від святителем Іоасафа (Горленка) і прибув до Слобідської губернії для ведення викладацької діяльності у Харківському колегіумі де викладав, богослов’я, піїтику, грецьку мову та синтаксис і основи доброчинності.
Опубликована: 05 декабря 2022 г.

Відділ у справах сімї