Клірик єпархії передав гуманітарну допомогу мешканцям деокупованної території Харківської області

07 декабря 2022 г.
7 грудня 2022 року з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, керуючого Харківською єпархії Української Православної Церкви настоятель Свято-Миколаївського храму села Шарівка Богодухівської територіальної громади Богодухівського району Харківської області ієрей Володимир Білієнко завдяки благодійному фонду "БлагоРоб" передали гуманітарну благодійну допомогу на деокуповану територію Харківської області.

Продуктові набори, теплі речі , ковдри , засоби особистої гігієни мешканцям селища міського типу Білий Колодязь Вовчанської територіальної громади Чугуївського району Харківської області роздали у церкві на честь Іверської ікони Божої Матері селища.
Опубликована: 11 декабря 2022 г.

Відділ у справах сімї