У свято Різдва Христова митрополит Онуфрій очолив Литургію у Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова

07 января 2023 г.
7 січня 2023 року, у свято Різдва Господа Бога та Спаса нашого Ісуса Христа Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський та Богодухівський очолив святкову Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

По запричастному стиху ключар кафедрального собору протоієрей Йосип Денькович оголосив Різдвяне послання Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського та всієї України архіпастирям, пастирям, чернецким та всім вірним чадам Української Православної Церкви.

На завершення богослужіння Правлячин архіпастир та духовенство здійснили славління святу.

Митрополит Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді.
Опубликована: 07 января 2023 г.

Благовіщенський собор, Харків
Відділ у справах сімї