В престольне свято митрополит Онуфрій очолив Літургію у храмі на честь святителя Луки міста Красноград

18 марта 2023 г.
18 березня 2023 року у день пам'яті святителя Луки, архієпископа Кримського, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський та Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь святителя Луки (Війно-Ясенецького) при районній Красноградській лікарні у місті Красноград, Харківської області.

За Літургією помолилися про мир на українській землі, про визволення від ворога, щоб Господь глянув на наш народ і зберіг тих, хто зневірився і втратив будинки, про благословення Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

По заамвонній молитві Владика і духовенство звершили славління і молитву перед іконою святителя Луки.

На завершення богослужіння Правлячий архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Завершуючи своє прибуття у місті Красноград, Високопреосвященнейший Владика відвідав храм на честь Благовящення Пресвятої Богородиці.
Опубликована: 18 марта 2023 г.

Святителя Луки Крымского типовий храм, г. Красноград
Ієрей Алексий Николаевич Негер