Місіонерський відділ

Коли йдеться про віру в Бога, багато хто говорить, що вони нічого про Нього не знають, тому що їх не навчали богословя. Буває, що людина хотіла б дізнатися більше про Православіє, але не знає, як це зробити. У вік інтернету можна знайти православні сайти, але є люди, які потребують безпосереднього спілкування зі священиком. Є випадки, коли до православія повертаються християни з розколів та сект, а також приходять інославні. Де знайти відповіді на запитання, які цікавлять цих людей? Для вирішення всіх цих завдань при єпархії було створено відділ місіонерства, катехизації та релігійної освіти. Він розміщений на другому поверсі Харківського Єпархіального Управління, і всі, хто бажає більше дізнатися про Православіє, можуть відвідати його.
Керівник відділу – протоієрей Олег Боровльов.
Контактний телефон – 050 981 73 73
Наші партнери – “Православна місіонерська спільнота у Харкові”

2019-02-25 14:04:00 | Отдел по взаимодействию с волонтерскими организациями Харьковской епархии провели встречу-акцию милосердия с пожилыми людьми
2014-06-16 00:00:00 | Состоялось вручение дипломов выпускникам педагогическо-богословских курсов