Рождественский концерт в гериатрическом пансионате

16 января 2012

Різдвяне послання в. о. Керуючого Харківською єпархією архієпископа Ізюмського Онуфрія

07 января 2012
Боголюбивим пастирям, всечесному чернецтву, викладачам та студентам Харківської Духовної Семінарії і всім вірним чадам Харківської єпархії Української Православної Церкви «Веселиться, праведні, небеса радійте, заграйте гори, Народженому Христу: Діва сидить, Херувимам уподібнюючись, носячи в надрах втіленого Бога Слова …» (стихира на хвалітєх Різдва Христова) Улюблені отці, браття і сестри! Христос народжується – славте! Нині Слобожанська земля в духовній єдності зі всією Вселенською Церквою прославляє велике чудо Божественного пришестя в світ Сина Божого – Господа нашого Ісуса Христа. На протязі двох тисяч років людство зустрічає Різдво Христове, і заснована Сином Божим Свята Церква несе світло істини і спасіння для всіх людей. Спаситель світу народився від Пречистої Діви Марії в убогому вертепі, був покладений в ясла, в зимню ніч домашні тварини зігрівали Його своїм диханням. Радість про народження Месії засвідчили своїм співом Ангели Небесні, а східні мудреці принесли Божественному Немовляті золото, ладан і смирну.

Доклад секретаря Харьковской епархии на годовом епархиальном собрании

27 декабря 2011

Доклад областного благочинного на годовом епархиальном собраниии

27 декабря 2011